Sıkça Sorulan Sorular

Taparam hesabıma giriş yaptığım cihazları nasıl görüntüleyebilir veya silebilirim?
Kullanıcı hesabınızdaki güvenlik bölümünü ziyaret edip oturum yönetimi bölümünü görüntüleyerek, cihaz adını ve kullanıcı hesabınıza giriş yaptığınız kesin tarih ve saati görüntüleyebilir veya silebilirsiniz.
Hesabımın güvenliğini artırmak için Google'ın iki faktörlü şifresini nasıl etkinleştirebilirim?
Kullanıcı hesabınızın güvenlik bölümüne girip Google'ın iki faktörlü şifresini etkinleştirmeyi seçtikten sonra ilk adımda e-postanıza veya cep telefonunuza gönderilen kodu girdikten sonra Google Authenticator uygulamasını yükleyin. Uygulamaya Gizli anahtarı girdikten veya taradıktan sonra Google iki faktörlü şifreniz başarıyla aktif hale gelecektir.
Hesabımı nasıl silebilirim?
Taparam'ın bir finansal hizmet olduğu ve belge ve mali kayıtların tutulması gerektiği göz önüne alındığında, son işlemden 5 yıl sonrasına kadar kullanıcı hesabının silinmesi mümkün değildir. Son işlemin üzerinden 5 yıl geçtikten sonra Tetherland destek ekibine mesaj yoluyla kullanıcı hesabınızın silinmesi talebini gönderebilirsiniz.
Hesabıma yeni bir banka hesabını nasıl ekleyebilirim?
Kullanıcı hesabı menünüzde kullanıcı hesap yönetimi bölümüne ve banka hesapları sekmesine girerek kayıtlı hesapları görüntülemenin yanı sıra yeni hesaplarınızı da siteye ekleyebilirsiniz.
Taparam'da API hizmetini kullanabilir miyim?
Evet, yeni bir API oluşturmanın yanı sıra, Hesap menüsünü ve Hesap Yönetimi sekmesini ve API Yönetimi bölümünü ziyaret ederek ilgili dokümantasyonu detaylı detaylarla görüntüleyebilirsiniz.